Úvod »» Bytový dvor Salajňa - moderné byty v príjemnej lokalite Starej Bystrice


        

Bytový dvor Salajňa - moderné byty v príjemnej lokalite Starej Bystrice

3-izbové byty - na predaj, Stará Bystrica

 

Číslo produktu: B17-16
Obec: Stará Bystrica
Okres: Čadca
Stav objektu: novostavba
Lokalita: širšie centrum
Prevažujúca konštrukcia objektu: zateplený
Charakteristika: firemné vlastníctvo
Účel využitia: bývanie
Naša cena:
900 eur (24 300 CZK)

Nový developerský projekt Vám ponúka krásne byty v príjemnej lokalite Starej Bystrice, s možnosťou okamžitej rezervácie. Dispozícia bytov a ceny sú v našej kancelárii, zašleme ich na základe vašej požiadavky.

Bytový Dvor Salajňa je moderne riešený bytový komplex so 16 bytovými jednotkami. Súčasťou bytového komplexu je priľahlý pozemok s bohatou zeleňou, spoločné priestory a parkovacie miesta pred domom. Každý byt je energeticky nezávislý, vykurovanie a príprava TÚV sú zabezpečené plynovými kotlami pre každú bytovú jednotku samostatne. V projekte nájdete jednoizbový byt, 7 dvojizbových bytov a 8 trojizbových bytov, kontakt s exteriérom je zabezpečený bohatým presklením obytných priestorov. Po konzultácii s našim architektom je možné dohodnúť aj prípadné dispozičné zmeny, resp. spojenie viacerých bytov a pod.. Tomuto zámeru je aj podriadená škála architektonických a materiálnych zámerov, kultivovanosti detailov a farebného vyznenia celku.

Ukončenie výstavby: december 2017, cena - priemer 900 eur/m2 obytnej plochy

Kotakt: Realitná kancelária AD-REALITY s.r.o, Čadca, tel. 0905844054, www.ad-reality.sk

Moderná stavba sa skladá z dvoch samostatných bytových domov a priľahlej infraštruktúry. Ponúka komfortné a moderné architektonické prevedenie objektu s účelným dispozičným riešením na bývanie, vysokú kvalitu použitých materiálov, zaručuje nízku energetickú náročnosť stavby.   Príjemné prostredie modernej obce a dobré umiestnenie projektu ho predurčuje na kvalitné bývanie, v okolí sa buduje kompletná občianska vybavenosť. K dispozícii sú parkovacie miesta priamo pri bytovom dome. Po konzultácii s našim architektom je možné dohodnúť aj prípadné dispozičné zmeny ešte pred dokončením stavby a možná okamžitá rezervácia bytu.

Zároveň zabezpečíme kompletný právny servis a poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Novostavba dvojbytového domu neďaleko Čadce
D05-16
Novostavba dvojbytového domu neďaleko Čadce
Naša cena 150 000 eur (4 050 000 CZK)
YjdmNW