Úvod »» Výzva pre investorov – polyfunkčná budova v centre Čadce


        

Výzva pre investorov – polyfunkčná budova v centre Čadce

Komerčná budova - na predaj, Čadca

 

Číslo produktu: Ko02-17
Obec: Čadca
Okres: Čadca
Stav objektu: pôvodný
Lokalita: centrum
Úžitková plocha v m2: 1500
Charakteristika: firemné vlastníctvo
Účel využitia: komerčné
Naša cena:
270 000 eur (7 290 000 CZK)

AD-REALITY Kysuce - ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v centre Čadce. Budova je trojpodlažná s prízemím, celková úžitková plocha je viac ako 1500 m2. Objekt je v pôvodnom stave, s napojením na všetky dostupné IS. Zámerom plánovanej prestavby je vytvorenie komerčných (najmä kancelárskych) priestorov v prvom a druhom NP a luxusných veľkorozmerových bytov v treťom a štvrtom NP. Pred budovou je vybudované veľkokapacitné parkovisko, v súčasnosti využívané aj susednými inštitúciami. Pozemok je majetkom SR, čo oprávňuje vlastníka budovy k jeho využívaniu na určený účel.

Lokalita: Centrum mesta s výbornou dostupnosťou a možnosťou parkovania, lukratívne miesto pre komerčné kancelárie, či vybudovanie luxusných nájomných bytov.

Cena: 270.000 eur, kontakt. 0905844054, www.ad-reality.sk

RK uvádza, že tepelný certifikát budovy nebol doteraz majiteľom predložený, resp. je v štádiu spracovania. V súlade s právnou úpravou preto RK uvádza energetickú triedu G.

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

YTcyMGYy