Úvod »» Zabehnutá prevádzka pohostinstva a obchodu s potravinami v Staškove - prenájom


    

Zabehnutá prevádzka pohostinstva a obchodu s potravinami v Staškove - prenájom

Prenájom - pohostinstvo, predajňa potravín

 

Číslo produktu: Ko03-17
Obec: Staškov
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Lokalita: zastavaná časť obce
Úžitková plocha v m2: 200
Charakteristika: firemné vlastníctvo
Účel využitia: komerčné
Naša cena:
0 eur (0 CZK)

AD-REALITY KYSUCE – ponúkame na prenájom zabehnutú prevádzku pohostinstva a predajne potravín v obci Staškov.  Po dohode s majiteľmi je možné budovu prevádzky využiť na podnikanie aj na bývanie súčasne, dom je trojpodlažný – v prízemí je predajňa potravín, skladové priestory a kotolňa; v prvom podlaží 3 miestnosti pohostinstva, kancelária, toalety a kúpeľňa; v druhom podlaží trojizbový nezariadený holobyt, toalety a nezastavané podkrovie (zastavaná plocha 10x12 m). K domu patrí hospodárska budova využívaná ako sklad a veľký prekrytý altánok s letnou terasou a s posedením (8x4 m).

Vykurovanie kombinované: plynové + liatinový kotol na pevné palivá. Zdroj vody: vlastný vrt studne + obecná voda, odpady - septik

Cena – dohodou pri obhliadke, kontakt: 0905 280 177, 0905 844 054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je projekčná činnosť, architektúra a dizajn.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

YjdkM