Úvod »» Drevenica v Zákopčí – útulné miesto s teplom pôvodnej chalupy


    

Drevenica v Zákopčí – útulné miesto s teplom pôvodnej chalupy

Drevenica, chalupa - na predaj, Zákopčie

 

Číslo produktu: CH14-17
Obec: Zákopčie
Okres: Čadca
Stav objektu: pôvodný
Výmera pozemku m2: 2460
Lokalita: chalupárska osada
Úžitková plocha v m2: 70
Prevažujúca konštrukcia objektu: drevenica
Charakteristika: osobné vlasníctvo
Klasifikácia: rodinný dom
Naša cena:
27 000 eur (702 000 CZK)

Drevenica sa nachádza v krásnom prostredí jednej z osád obce Zákopčie, okr. Čadca. Slnečné miesto na miernom svahu vnáša do chalupy príjemnú atmosféru a vďaka jej dobrému stavu si môžu noví majitelia naplno vychutnať panoramatický výhľad na okolitú krajinu a lesy. Pôvodný drevený zrub so stodolou priamo naväzujúcou na dom, jednoduché zariadenie domu vytvárajú dokonalú atmosféru bývania v gazdovskej chalupe..

AD - REALITY Kysuce – ponúkame na predaj gazdovskú drevenicu, nachádzajúcu sa v malej osade zväčša rekreačných chalúp. Stavba je postavená na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 2.460 m2, s možnosťou celoročného prístupu. Dom je priestranný – v prízemí sú dve izby, kuchyňa, nedobudovaná kúpeľňa a chodba. Stavebnou súčasťou je hospodárska budova (kamenná stajňa a stodola), vhodná na dobudovanie ďalších, napr. aj obytných miestností. Podkrovie je nezastavané. V dome sú rozvody elektriny a vody z vlastnej studne.

Neďaleko od domu je malý „ domček pre deti“ zariadený pre ich dokonalé súkromie. Záhrada je udržiavaná z časti kosením, veľký sad ovocných stromov, malá predzáhradka a políčko na zeleninu.

Cena: 27000 eur, kontakt: 0905 844 054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je projekčná činnosť, architektúra a dizajn.

 

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MmIzMzQ4Y