Úvod »» Gazdovská chalupa nad obcou Dlhá nad Kysucou


    

Gazdovská chalupa nad obcou Dlhá nad Kysucou

Chata, chalupa - na predaj, Dlhá nad Kysucou

 

Číslo produktu: CH17-17
Obec: Dlhá nad Kysucou
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 1756
Lokalita: osada, polosamota
Úžitková plocha v m2: 80
Prevažujúca konštrukcia objektu: zmiešaná
Klasifikácia: extravilán
Naša cena:
27 000 eur (702 000 CZK)

Na tomto mieste by vás nikto nepovolaný nemal  vyrušovať. Pekný výhľad, okolitý les, možnosť vychádzok a ničím nerušené bývanie vynahradí aj možné nedostatky s prístupom - aj keď chalupári v tom nevidia prekážku.

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj chalupu  po rekonštrukcii, postavenú na okraji lesa nad obcou Dlhá nad Kysucou. Je to bývalá gazdovská chalupa,  bývanie je riešené tradične podľa miestnych zvyklostí -  dvojizbový dom, pozostávajúci zo zariadenej kuchyne, , obývačky s jedálňou, kúpeľne so sprchovým kútom, WC a chodby zádveria. V podkroví je veľká spálňa s podlahovou plochou 24 m2. Dom stojí na kamenných základoch s dvoma pivnicami, zdroj vody je z vlastnej vŕtanej studne, elektrina 230/400 V - odpady sú zachytávané do septiku. Stavebnou súčasťou domu je hospodárska budova, teraz využívaná na sklad náradia, záhradného nábytku, a pod..  Výmera pozemku – viac ako 1750 m2,  pred domom rovinatý, neskôr svahovitý s terasami.. K nehnuteľnosti nie  je prístup autom v zime, kedy sa dostanete len do osady.

Popis lokality:    Je vyhľadávanou lokalitou chalupármi, okolité lesy sú rajom pre hubárov, zdrojom lesných plodov,  je tu množstvo turistických a cyklistických trás. Priamo z okna budete pozorovať pasúcu sa lesnú zver. Chalupa stojí takmer na samote v objatí lesa, na tomto mieste by vás nikto nepovolaný nemal  vyrušovať. V susedstve sú len dve usadlosti v dostatočnej vzdialenosti od domu. Prístupová cesta – len autom s náhonom 4x4, alebo pešo -  je to 20 min. od miestnej asfaltovej.

cena ponuky  – 27000 eur + možná dohoda; kontakt: 0905844054; www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Chata na samote uprostred lesa
CH05-17
Chata na samote uprostred lesa
Naša cena 32 000 eur (832 000 CZK)
Drevenica na samote - Korňa
CH35-14
Drevenica na samote - Korňa
Naša cena 28 500 eur (741 000 CZK)
Drevenica v Zákopčí – útulné miesto s teplom pôvodnej chalupy
CH14-17
Drevenica v Zákopčí – útulné miesto s teplom pôvodnej chalupy
Naša cena 27 000 eur (702 000 CZK)
ZTc1ZmFjZG