Úvod »» Veľká murovaná chata v Turzovke


        

Veľká murovaná chata v Turzovke

Chata, chalupa - na predaj, Turzovka

 

Číslo produktu: CH22-17
Obec: Turzovka
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 2363
Lokalita: osada, polosamota
Úžitková plocha v m2: 130
Prevažujúca konštrukcia objektu: zmiešaná
Charakteristika: osobné vlasníctvo
Účel využitia: bývanie, rekreačná chalupa
Klasifikácia: extravilán
Naša cena:
36 500 eur (985 500 CZK)

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj rekreačnú chatu v širšom okolí mesta Turzovka. Dom je zachovalý a vo veľmi dobrom stave, priestranný, nachádza sa uprostred prírody na rozľahlom pozemku s ovocnými, na okraji ihličnatými stromami, vytvárajúcimi spoločne akýsi súkromný lesík. Pozemok je oplotený, z časti svahovitý, s výmerou 2363 m2. Na pozemku sa nachádzajú zdravé ovocné stromy a kríky, počas sezóny aj huby a čučoriedky. Prístup po spevnenej ceste do svahu aj osobným autom, pohodlnejšie však s vozidlom 4x4, alebo pešo menej ako 10 min. chôdze.
Dispozícia:
2 poschodia + pivnica
Na prvom poschodí sa nachádza kuchyňa, špajza, chodba, jedna obytná miestnosť a presklená terasa s výhľadom na okolie. Cez drevené schodisko sa dostaneme na druhé poschodie, rozdelené drevenými priečkami na 3 miestnosti.
Voda je zabezpečená vodovodom zo spoločného rezervoáru, rozvody elektriny v dome sú napájané z elektrocentrály. WC suché, murované, v pivnici sa nachádza vaňa s bojlerom na ohrev teplej vody. Vykurovanie je lokálne, zabezpečené pieckami na obidvoch poschodiach. K chate patrí aj drevená hospodárska budova.

Cena: 36.500 eur, Kontakt: 0905 280 177, 0905 844 054, www.ad-reality.sk

Zabezpečíme kompletný právny servis a poradenstvo pri prevode nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

N2EwNzMyM