Úvod »» Komfortne priestranný rodinný dom v Skalitom


    

Komfortne priestranný rodinný dom v Skalitom

EXKLUZÍVNE (len u nás)

 

Číslo produktu: D17-17
Obec: Skalité
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 1295
Lokalita: zastavaná časť obce, okraj
Úžitková plocha v m2: 200
Prevažujúca konštrukcia objektu: zmiešaná
Charakteristika: osobné vlastníctvo
Účel využitia: bývanie
Energetická trieda: D
Naša cena:
89 900 eur (2 337 400 CZK)

AD-REALITY Kysuce - ponúkame na predaj komfortne priestranný RD v okrajovej časti obce Skalité, s primerane veľkým pozemkom vo výmere 1.295 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza sa v tichej lokalite, prístupnej po udržiavanej asfaltovej ceste po celý rok. Dom je zariadený starším, ale serióznym nábytkom a pripravený na okamžité bývanie. Oplotený rovinatý pozemok ponúka majiteľom priestor na odpočinok a zabezpečuje dostatok súkromia.
Dom je dvojjpodlažný bez pivníc, podkrovie je nezastavané a takmer nevyužívané. Miestnosti interiéru sú presvetlené veľkými oknami, dispozične poskytuje príjemné bývanie.
V suteréne je veľká garáž teraz využívaná a zariadená na sklad a posedenie pred nepohodou, ďalej kotolňa s kotlom na tuhé palivá, miestnosť s plynovým kotlom, letná kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a sklady na potraviny. Na prvom aj druhom nadzemnom poschodí sa nachádzajú samostatné trojizbové byty s balkónmi, každý s obytnou plochou takmer 100 m2 – t.j. na oboch poschodiach je kuchyňa s jedálňou, obývačka, spálňa, chodba. Vykurovanie je kotlom na plynové vykurovanie, alternatívne aj na pevné palivá, Dom je napojený na verejnú sieť vody a studňu, elektrinu a kanalizáciu; voda zo studne je používaná len na zálievku záhrady a pod.. Uprostred záhrady stojí drevená garáž a bývalá hospodárska budova s dieľňou, prebudovaná na príjemné posedenie pod stromami. Záhrada je upravená a udržiavaná – vybudované okrasné skalky s drevinami, zdravé ovocné stromy, udržiavaný trávnik, záhradné doplnky. Celý pozemok je oplotený, z jednej strany lemovaný potokom. Súčasťou ponuky je aj zariadenie domu tak, ako je zdokumentované na fotografiách.
Lokalita: Veľmi príjemné miesto na bývanie – v bezprostrednej blízkosti obchod, hotel s reštauráciou, neďaleko zastávka MHD aj vlaku, škola, škôlka, tichá ulica , blízkosť prírody, príjemné prostredie, veľký dom poskytujúci pohodlie aj pre väčšiu rodinu (príp. dvojgenaračný). Vzhľadom na lokalitu ho možno ponúkať aj na ubytovanie turistov – penzión.


Cena – 89.900 eur; kontakt 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je architektúra a dizajn

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Novostavba rodinného domu v Dolnom Vadičove
D22-16
Novostavba rodinného domu v Dolnom Vadičove
Naša cena 98 000 eur (2 548 000 CZK)
Priestranný  rodinný dom vo Valči (okr. Martin)
D21-16
Priestranný rodinný dom vo Valči (okr. Martin)
Naša cena 155 000 eur (4 030 000 CZK)
MmMzYzAz