Úvod »» Útulná drevenica v Oščadnici


        

Útulná drevenica v Oščadnici

Drevenica, chalupa - na predaj, Oščadnica

 

Číslo produktu: CH23-17
Obec: Oščadnica
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 318
Lokalita: osada, polosamota
Úžitková plocha v m2: 80
Charakteristika: osobné vlastníctvo
Účel využitia: rekreácia
Naša cena:
39 500 eur (1 066 500 CZK)

V prvom momente sa môže zdať, že drevenica je pôvodná a nie je veľká. Prestavbou sa v nej zachovali všetky podstatné časti, základy boli opravené a spevnené, taktiež steny a strecha, postavený nový komín, obytná časť bola pocitovo zväčšená prepojením kuchyne a spálne do jedného celku. Priestor na odpočinok sa vytvoril práve v prestavanom interiéri a na terase za domom, z ktorej je prístup do záhrady s mohutnou lipou a udržiavanou skalkou s okrasnými rastlinami. Zariadenie v interiéri pôsobí taktiež veľmi útulne. Riedko zastavaná osada na sympatiách celej nehnuteľnosti určite prispieva – sú tu len štyri domy.

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj veľmi peknú drevenicu po rekonštrukcii, situovanú v krásnom prostredí nad obcou Oščadnica. Drevenica má dve nadzemné podlažia, je postavená na kamenných základoch s veľkou pivnicou. V prvom NP (prízemie) je chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Podkrovie je nezastavané. Výmera pozemku k domu je 318 m2, ďalšie pozemky v okolí bez obmedzenia (lúky). Dom je pripojený vzdušnou elektrickou prípojkou na elektrické vedenie NN, 230/400V, zdroj pitnej vody je zo studne vodovodom, odpady do septiku, vykurovanie lokálne na pevné palivá. Prístup – celoročne udržiavaná asfaltová cesta, ďalej spevnená cca 1.000m. Chalupa je majiteľmi často navštevovaná a udržiavaná, ponúkaná je so zariadením a nábytkom podľa fotogalérie.Vzhľadom na vybavenie, dobrý stav, lokalitu a prístup, je vhodná najmä na rekreáciu pre chalupárov.

Vybavenie: V kuchyni je kachľová pec, jedálenský nábytok a malá kuchynská linka. Všetky obytné miestnosti sú vybavené nábytkom a ich usporiadanie dokáže zabezpečiť pohodlné bývanie. Za domom je terasa so záhradným posedením, v záhrade sú vybudované skalky s rastlinami, osadené ozdobné prvky. Obytná plocha prízemia je viac ako 80 m2.
Lokalita je vyhľadávaná chalupármi kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky. Neďaleko je lyžiarske stredisko na Veľkej Rači.

Cena. 39.500 eur + dohoda pri rýchlom jednaní, kontakt: +420 905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Veľká murovaná chata v Turzovke
CH22-17
Veľká murovaná chata v Turzovke
Naša cena 36 500 eur (985 500 CZK)
Rodinný dom vhodný aj na rekreáciu - Makov
CH21-17
Rodinný dom vhodný aj na rekreáciu - Makov
 
Priestranný rekreačný dom v malej osade nad Čadcou
CH26-16
Priestranný rekreačný dom v malej osade nad Čadcou
Naša cena 48 000 eur (1 296 000 CZK)
Rekreačná chata v Klokočove - aj pre tých náročných
CH12-16
Rekreačná chata v Klokočove - aj pre tých náročných
Naša cena 53 500 eur (1 444 500 CZK)
ODFjNmV