Úvod »» Rodinný dom v krásnom prostredí Beskýd nad obcou Korňa (EXKLUZÍVNE, len u nás)


    

Rodinný dom v krásnom prostredí Beskýd nad obcou Korňa (EXKLUZÍVNE, len u nás)

Rodinný dom, chalupa - na predaj, Korňa

 

Číslo produktu: D19-17
Obec: Korňa
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 1302
Lokalita: osada, polosamota
Úžitková plocha v m2: 96
Prevažujúca konštrukcia objektu: zmiešaná
Charakteristika: osobné vlastníctvo
Účel využitia: bývanie, rekreačná chalupa
Naša cena:
57 000 eur (1 482 000 CZK)

Dom je situovaný nad obcou Korňa, uprostred krásneho smrekového lesa, zároveň s pohodlným celoročným prístupom až k nemu. Interiér pôsobí čisto a nevtieravo, je vybavený nábytkom kopírujúcim vek stavby. Výhľad a orientácia na svetové strany vnášajú do priestoru nielen krásu okolitého prostredia, ale zároveň aj dostatok svetla. Práve vďaka nim môže okolitá príroda zažiariť v plnej kráse. Výhľady, ktoré sa majiteľom naskytajú každý deň, sú jednoducho dokonalé. Miesto a okolitá príroda sú veľmi príjemné a chalupa útulná a jednoduchá – určite každého osloví.

AD-REALITY Kysuce - ponúkame na predaj rodinný dom po rekonštrukcii, postavený v malej osade nad obcou Korňa. Dom je dvojpodlažný so zastavaným podkrovím - v prízemí domu je vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC; v obytnom podkroví sú nedokončené tri miestnosti s dispozíciou, ako v prvom nadzemnom podlaží. Je postavený na murovaných kamenných základoch s dvoma pivnicami – bývalá kotolňa na kotol ústredného kúrenia a sklad palív, je pripojený elektrickou prípojku 230/400 V, studňa v lese s krištáľovo čistou vodou, vykurovanie lokálne na pevné palivá, prípadne konvertormi. V rohu záhrady je pôvodná 100 – ročná dreváreň a za cestou vo svahu kamenná pivnica. Výmera pozemku ponúkaná s chalupou je 1. 302 m2, je upravený a udržiavaný, po celom obvode oplotený. Prístup k nehnuteľnosti je po udržiavanej asfaltovej ceste. V osade je len niekoľko domov a je riedko zastavaná, preto toto miesto zabezpečí dostatok súkromia. Lokalita je vyhľadávaná chalupármi kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky a cykloturistiky. Oproti na kopci je známe kresťanské pútnické miesto na hore Živčáková.

Cena – 57.000 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je projekčná činnosť, architektúra a dizajn.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Novostavba rodinného domu v Dolnom Vadičove
D22-16
Novostavba rodinného domu v Dolnom Vadičove
Naša cena 98 000 eur (2 548 000 CZK)
Priestranný rekreačný dom v malej osade nad Čadcou
CH26-16
Priestranný rekreačný dom v malej osade nad Čadcou
Naša cena 48 000 eur (1 248 000 CZK)
Komfortne priestranný rodinný dom v Skalitom
D17-17
Komfortne priestranný rodinný dom v Skalitom
Naša cena 89 900 eur (2 337 400 CZK)
Rodinný dom s možnosťou hospodárenia - Kysucké Nové Mesto
D03-16
Rodinný dom s možnosťou hospodárenia - Kysucké Nové Mesto
Naša cena 80 000 eur (2 080 000 CZK)
YTQ5MT