Úvod »» Útulná drevenica v Zákopčí


        

Útulná drevenica v Zákopčí

SDrevenica, chalupa na predaj, Zákopčie

 

Číslo produktu: CH24-17
Obec: Zákopčie
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 340
Lokalita: osada, polosamota
Úžitková plocha v m2: 80
Prevažujúca konštrukcia objektu: drevenica
Charakteristika: osobné vlastníctvo
Klasifikácia: rodinný dom
Naša cena:
34 000 eur (918 000 CZK)

Zachovať storočnú drevenicu v skutočne dobrom stave si vyžaduje hlavne srdce majiteľa. Prestavbou sa v nej zachovali všetky podstatné časti, základy boli opravené a spevnené, dôkladne boli ošetrené steny špeciálnymi nátermi. Bola urobená výmena strechy, postavený nový komín, obytná časť bola pocitovo upravená na pohodlné bývanie. Priestor na odpočinok sa vytvoril v prestavanom interiéri s praktickým zariadením, ktorý je podporený upokojujúcim miestom s krásnym výhľadom. Pred domom je malá terasa zatienená mohutnou lipou, pamätajúcou si zašlé časy. Veľkosť malej osady na príťažlivosti celej nehnuteľnosti určite prispieva.

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj pôvodnú drevenicu po rekonštrukcii, situovanú v krásnom prostredí v jednej z osád obce Zákopčie. Drevenica má dve nadzemné podlažia, je postavená na kamenných základoch s klenbovou pivnicou. V prvom NP (prízemie) je chodba, kuchyňa a dve spálne, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V kuchyni je nová kachľová pec, jedálenský nábytok a malá kuchynská linka. Všetky obytné miestnosti sú vybavené nábytkom a ich usporiadanie dokáže zabezpečiť pohodlné bývanie. V podkroví je jedna spálňa, časť doteraz nezastavaná. Chalupa je majiteľmi často navštevovaná a udržiavaná, ponúkaná je so zariadením a nábytkom podľa fotogalérie. Oproti domu stojí hospodárska budova, teraz slúžiaca ako sklad a dielňa. Vzhľadom na vybavenie, dobrý stav, lokalitu a prístup, je vhodná najmä na rekreáciu pre chalupárov.
Výmera pozemku k domu je 340 m2, ďalšie pozemky v užívaní majiteľov ca 1.000 m2, bez obmedzenia (lúky a les). Dom je pripojený vzdušnou elektrickou prípojkou na elektrické vedenie NN - 230/400V, prívod pitnej vody z vŕtanej studne je nedokončený, vykurovanie je lokálne na pevné palivá a elektrické konvertory. Prístup – nenáročná spevnená kamenistá, ale udržiavaná cesta.

Lokalita je vyhľadávaná chalupármi kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky. Neďaleko od domu (1 km) je turistická a lyžiarska Beskydsko – Javornícka magistrála s udržiavanými traťami v dĺžke takmer 50 km.

Cena. 34.000 eur, kontakt: +420 905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Chata na samote uprostred lesa
CH05-17
Chata na samote uprostred lesa
Naša cena 32 000 eur (864 000 CZK)
Devenica pod horou Živčáková - Korňa
CH25-15
Devenica pod horou Živčáková - Korňa
Naša cena 27 000 eur (729 000 CZK)
Gazdovská chalupa nad obcou Dlhá nad Kysucou
CH17-17
Gazdovská chalupa nad obcou Dlhá nad Kysucou
Naša cena 27 000 eur (729 000 CZK)
Y2RmYTI