Úvod »» Rodinný dom s veľkým pozemkom - Zákopčie


        

Rodinný dom s veľkým pozemkom - Zákopčie

Rodinný dom- na predaj, Zákopčie

 

Číslo produktu: D21-17
Naša cena:
79 900 eur (2 157 300 CZK)

AD-REALITY Kysuce - ponúkame na predaj priestranný RD v tichej časti  obce Zákopčie, s veľkým pozemkom vo výmere viac ako 2.300 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza sa v dobrej lokalite, prístupnej po udržiavanej asfaltovej ceste po celý rok. Dom je zariadený nábytkom len čiastočne, však pripravený na okamžité bývanie. Rovinatý pozemok ponúka majiteľom priestor na odpočinok alebo aj drobné hospodárenie,  zabezpečuje dostatok súkromia.

Dom je dvojpodlažný, celý podpivničený, bez využívaného podkrovia.  Miestnosti interiéru sú presvetlené síce pôvodnými, ale zachovalými oknami, dispozične poskytuje pohodlné bývanie. Na vrchnom poschodí je pri spálni priestranný balkón.

Celý dom je podpivničený, sú tu dve miestnosti na sklad, kotolňa s kotlom na tuhé palivá a  letná kuchyňa s východom cez chodbu do dvora. Na prvom aj druhom  nadzemnom poschodí sa nachádzajú miestnosti v dispozícii dvojizbových bytov, každý s obytnou plochou takmer 90 m2 – t.j. kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa s WC , potravinová komora a chodba. Vo vrchnom byte je treba stavebne dokončiť kúpeľňu a kuchyňu. Vykurovanie je ústredné kotlom na pevné palivá, v kuchyni je piecka. Dom je napojený na vlastnú studňu, elektrinu 230/400 V, odpady zachytávané do žumpy.  Za domom  stojí drevená garáž a bývalá hospodárska budova s dielňou.  Záhrada je upravená a udržiavaná – vysadené ozdobné dreviny, zdravé ovocné stromy, udržiavaný trávnik. Súčasťou ponuky je aj zariadenie domu tak, ako je zdokumentované na fotografiách.

Lokalita: Veľmi príjemné miesto na bývanie – neďaleko zastávka MHD, tichá ulica , blízkosť prírody, príjemné prostredie, veľký dom poskytujúci pohodlie aj pre väčšiu rodinu (príp. dvojgenaračný).

Cena – 79900 eur;  kontakt 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je architektúra a dizajn.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Dom, ktorý určite zaujme – rodinná vila v Turzovke
D20-17
Dom, ktorý určite zaujme – rodinná vila v Turzovke
Naša cena 260 000 eur (7 020 000 CZK)
Novostavba dvojbytového domu neďaleko Čadce
D05-16
Novostavba dvojbytového domu neďaleko Čadce
Naša cena 150 000 eur (4 050 000 CZK)
Rodinný dom v krásnom prostredí Beskýd nad obcou Korňa (EXKLUZÍVNE, len u nás)
D19-17
Rodinný dom v krásnom prostredí Beskýd nad obcou Korňa (EXKLUZÍVNE, len u nás)
Naša cena 57 000 eur (1 539 000 CZK)
ZjlhODkwYz