Úvod »» Drevenica v Turzovke s veľkým pozemkom (EXKLUZÍVNE)


        

Drevenica v Turzovke s veľkým pozemkom (EXKLUZÍVNE)

Drevenica, chalupa - na predaj, Turzovka

 

Číslo produktu: CH22-16
Obec: Turzovka
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 2633
Lokalita: osada, širšie centrum
Úžitková plocha v m2: 55
Prevažujúca konštrukcia objektu: drevenica
Charakteristika: osobné vlasníctvo
Účel využitia: bývanie, rekreačná chalupa
Zastavaná plocha: 80
Naša cena:
27 000 eur (729 000 CZK)

Dom je situovaný v širšom centre mesta Turzovka, pod hranicou smrekového lesa, s pohodlným celoročným prístupom až k nemu. Interiér  aj samotná chalupa prešli rekonštrukciou (nedokončenou) s ohľadom na zachovanie pôvodného charakteru. Výhľad a orientácia na juh vnášajú do priestoru nielen dostatok svetla, ale zároveň aj krásu okolitého prostredia. Miesto a okolitá príroda sú veľmi príjemné, chalupa je jednoduchá, ale  útulná   – určite každého osloví.

 AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj drevenicu v malej osade v okrajovej časti mesta Turzovka.  Dom je pôvodnou zrubovou stavbou, postavenou na kamenných základoch s klenbovou pivnicou.  Miestnosti interiéru sú v rekonštrukcii – nové omietky, obklady stien, drevené zárubne, rekonštrukcia podláh, príprava miesta na výstavbu kúpeľne,  nový masážny sprchový kút.  V prízemí je vstupná chodba s východom do podkrovia, ďalej kuchyňa a jedna izba. Podkrovie je nezastavané -  oprava krovu s hydroizoláciou strechy k jej zatepleniu; nová strešná krytina, nové komíny.  V chalupe sú nové rozvody elektriny 230 V, tak isto rozvody vodovodu aj odpadov, kúrenie je lokálne - pevnými palivami (nová kachľová pec). Zdroj vody – vlastná studňa pri dome, na okraji pozemku obecný vodovod aj kanalizácia. Príslušenstvom k domu   je malá hospodárska budova.

Celková výmera pozemku je 2.633 m2 – z toho priliehajúcej k chalupe je  718  m2  (upravovaná len  kosením) a  záhradou  vo výmere viac ako 1.600 m2 s mladými ovocnými stromami.

Lokalita: K nehnuteľnosti je celoročný prístup autom po asfaltovej ceste. vyhľadávaná pre peších aj cykloturistov, v okolí les, lúky, krásne výhľady..

Cena. 27.000 eur, kontakt. 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Chata na samote uprostred lesa
CH05-17
Chata na samote uprostred lesa
Naša cena 32 000 eur (864 000 CZK)
Devenica pod horou Živčáková - Korňa
CH25-15
Devenica pod horou Živčáková - Korňa
Naša cena 27 000 eur (729 000 CZK)
ZmEwZ