Úvod »» Príklad vydarenej rekonštrukcie - polyfunkčná budova v Turzovke


    

Príklad vydarenej rekonštrukcie - polyfunkčná budova v Turzovke

Polyfunkčná budova - na predaj, Turzovka

 

Číslo produktu: Ko04-17
Obec: Turzovka
Okres: Čadca
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 1680
Lokalita: centrum
Úžitková plocha v m2: 986
Charakteristika: firemné vlastníctvo
Naša cena:
600 000 eur (15 600 000 CZK)

Nehnuteľnosť je príkladom vydarenej rekonštrukcie, ktorá spojila dobrý nápad s poctivým prístupom k prestavbe a navyše ponúka možnosť ďalšieho rozvoja. Dobrá poloha v meste tomu všetkému napomáha.

AD-REALITY Kysuce - ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v centre mesta Turzovka. Budova má výhodné umiestnenie vzhľadom na súčasné využitie mimo hlavnej ulice cez mesto, je  však dobre prístupná, vybavená priestranným vonkajším aj vnútorným parkoviskom. Aj napriek nenápadnému vzhľadu skrýva lukratívne vybavenie -  príjemnú kaviareň, telocvičňu s fitnes, wellnes so suchou aj fínskou saunou, plavecký bazén, oddychové zóny, sociálne zariadenia, administratívne priestory a ďalšie priestory pripravené na dostavbu bytov alebo administratívy. V prízemí budovy  je parkovisko pre min. 5 áut. Dvojpodlažná otvorená architektúra objektu je vhodná na iné komerčné využitie. Zastavaná plocha objektu – 693 m2, celková úžitková plocha je 986 m2.  Výmera  pozemku 874 m2 pod budovou, 850 m2 parkovisko a prístupová cesta.

Cena - 600.000 eur + dohoda, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

ZTE1ZWQwM