Úvod »» Rodinný dom v Korni – pokročilá rekonštrukcia.


        

Rodinný dom v Korni – pokročilá rekonštrukcia.

Dohodou

 

Číslo produktu: D22-17
Obec: Korňa
Okres: Čadca
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 1312
Lokalita: osada, širšie centrum
Úžitková plocha v m2: 95
Charakteristika: osobné vlasníctvo
Účel využitia: bývanie, rekreačná chalupa
Naša cena:
0 eur (0 CZK)

Tento rodinný dom stojí v riedkej zástavbe zväčša rodinných domov v obci Korňa, prístupný celoročne po asfaltovej ceste. Prostredím je ideálnym miestom na trvalé bývanie, alebo aj pre chalupárov.  Murovaný dom je v pokročilej rekonštrukcii najmä interéru – nové napojenie na verejné siete (elektrina, vodovod, kanalizácia), rekonštrukcia všetkých inštalácií v interiéri, nová kúpeľňa, omietky, podlahy, krbová vložka k dostavbe krbu, frézovaný komín a i..  Nehnuteľnosti sú vysporiadané a bez tiarch, na ich kúpu možno použiť aj prostriedky  z hypotekárneho úveru.  Čisté prostredie pod lesom, tichá lokalita a veľký rovinatý pozemok vo výmere viac ako 1.300 m2 tak isto prispievajú k atraktivite tejto ponuky. Súčasní majitelia dom využívajú ako rekreačnú chalupu.

 

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj  dvojpodlažný rodinný dom v  obci Korňa, z polovice podpivničený, s čiastočne zastavaným podkrovím. V suteréne (pivnici) sú dve miestnosti – kotolňa a  sklad. V prvom NP (prízemie) je chodba, kúpeľňa so sprchou, samostatné WC, kuchyňa, 2 izby a komora. V podkroví je jedna izba. Dom je pripojený vzdušnou elektrickou prípojkou na elektrické vedenie NN 230/400V, ďalej na verejný vodovod a kanalizáciu. Výmera takmer rovinatého pozemku je 1.312 m2.

 

Cena:  dohodou, kontakt: +420 905844054,  www.ad-reality.sk

 

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

NGQ4Yjg0