Úvod »» Drevenica na okraji malej osady obce Zákopčie (EXKLUZÍVNE len u nás)


        

Drevenica na okraji malej osady obce Zákopčie (EXKLUZÍVNE len u nás)

Drevenica, chalupa - na predaj, Zákopčie

 

Číslo produktu: CH26-17
Obec: Zákopčie
Okres: Čadca
Stav objektu: pôvodný
Výmera pozemku m2: 1053
Lokalita: osada, polosamota
Úžitková plocha v m2: 60
Prevažujúca konštrukcia objektu: drevenica
Charakteristika: osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha v m2: 120
Naša cena:
27 000 eur (729 000 CZK)

Mať pôvodnú drevenicu dobrom stave môže byť pre niekoho výhodou.  Táto chalupa si fantáziu nového majiteľa priam pýta. Sú otvorené dvere prestavbe - či už modernizáciou na dnešné pomery, alebo reštauráciou na zachovanie pôvodnej gazdovskej chalupy. Teraz je vybavená jednoduchým, ale praktickým zariadením, veľkosť malej osady a umiestnenie domu na jej okraji na príťažlivosti celej nehnuteľnosti určite prispieva. Atraktivita je podporená upokojujúcim miestom a krásnym výhľadom. Lokalita je vyhľadávaná chalupármi kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky.

 AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj pôvodnú drevenicu, situovanú v krásnom prostredí  v jednej z osád obce Zákopčie. Má dve nadzemné podlažia, je postavená na kamenných základoch s klenbovou pivnicou. V prvom NP (prízemie) je zádverie, chodba, kuchyňa a spálňa, malá komôrka. V  kuchyni je piecka, a jednoduchý kuchynský nábytok. Spálňa je taktiež vybavená jednoducho, s lôžkami pre 4 osoby. V podkroví je jedna malá izba, ostatný priestor je  doteraz nezastavaný. Stavebnou súčasťou , prístupnou aj z chodby je hospodárska budova – stodola. Veľké vráta umožňujú jej využitie na garáž, alebo dostavbu ďalších obytných priestorov. Teraz slúži ako sklad a dielňa.

Výmera pozemku k domu je 1.053 m2, dom je pripojený vzdušnou elektrickou prípojkou na elektrické vedenie NN - 230/400V, doteraz bez napojenia na obecný vodovod, ktorý vedie popri dome,  vykurovanie je lokálne na pevné palivá. Prístup – celoročne prístupná asfaltová, ďalej 200 m nenáročná spevnená kamenistá, ale udržiavaná cesta.

 Cena. 27.000 eur + dohoda pri rýchlom jednaní, kontakt: +421 905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Chata na samote uprostred lesa
CH05-17
Chata na samote uprostred lesa
Naša cena 32 000 eur (864 000 CZK)
Drevenica v Zákopčí – útulné miesto s teplom pôvodnej chalupy
CH14-17
Drevenica v Zákopčí – útulné miesto s teplom pôvodnej chalupy
Naša cena 27 000 eur (729 000 CZK)
Drevenica, ktorá zaujme každého milovníka pôvodnej architektúry – Oščadnica
CH13-17
Drevenica, ktorá zaujme každého milovníka pôvodnej architektúry – Oščadnica
Naša cena 58 000 eur (1 566 000 CZK)
YzYzNjNlO