Úvod »» Chalupa v Javorníkoch


    

Chalupa v Javorníkoch

Drevenica, chalupa - na predaj, Petránky, Ochodnica

 

Číslo produktu: CH27-17
Obec: Liptovský Mikuláš
Okres: Kysucké Nové Mesto
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku m2: 860
Lokalita: chalupárska osada
Úžitková plocha v m2: 95
Charakteristika: osobné vlasníctvo
Účel využitia: rekreačný objekt
Klasifikácia: rodinný dom
Naša cena:
59 000 eur (1 534 000 CZK)

Malá osada len šiestich udržiavaných chalúp v Javorníkoch, neďaleko známej rozhľadne na Petránkach, poskytuje skutočný pôžitok z chalupárčenia. Je ukrytá pod hrebeňom  a na tomto mieste by vás nikto nepovolaný nemal  vyrušovať. Pekný výhľad až na Veľký aj  Malý Rozsutec, lúky a okolitý les, možnosť vychádzok, susediaca lyžiarska magistrála a  ničím nerušené prostredie vynahradí aj možné nedostatky s prístupom - aj keď ozajstní chalupári v tom nevidia prekážku. Vzťah k chalupe a jej skutočne dobrý stav vidno po 30 – ročnom vlastníctve súčasných majiteľov.

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj veľmi peknú udržiavanú drevenicu  po rekonštrukcii, postavenú v malej osade obce Ochodnica. Je to bývalá gazdovská chalupa -  dom, pozostávajúci zo zariadenej kuchyne, obývačky s jedálňou  a spálne v prízemí, v zateplenom podkroví sú ďalšie dve spálne.. Dom stojí na kamenných základoch s dvoma pivnicami, kde je sklad a technická miestnosť s vonkajším WC. Stavebnou súčasťou k domu je hospodárska budova – stodola, slúžiaca  na uskladnenie dreva a náradia. Zdroj vody je z vlastných dvoch studní, elektrina 230/400 V - odpady sú zachytávané do žumpy. Pred vchodom do domu je malý altán s posedením a vonkajším krbom.  Výmera pozemku – celkom 860 m2,  mierne svahovitý s terasami.. Ak je veľa snehu, do osady nie  je prístup autom kvôli udržiavanej lyžiarskej magistrále( dá sa dostať nenáročne aj pešo).  

Popis lokality:    Je vyhľadávanou lokalitou chalupármi, okolité lesy sú rajom pre hubárov, zdrojom lesných plodov,  je tu množstvo turistických a cyklistických trás. Priamo z okna budete pozorovať pasúcu sa lesnú zver. Chalupa stojí na okraji lesa, na tomto mieste by vás nikto nepovolaný nemal  vyrušovať.

 Cena ponuky  – 59. 000 eur; kontakt: 0905844054; www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.


Z našej ponuky vyberáme

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
 
Cena:
Chata na samote uprostred lesa
CH05-17
Chata na samote uprostred lesa
Naša cena 32 000 eur (832 000 CZK)
Drevenica na okamžité užívanie -  v malej osade obce Ochodnica, pod Petránkami
CH25-17
Drevenica na okamžité užívanie - v malej osade obce Ochodnica, pod Petránkami
Naša cena 57 000 eur (1 482 000 CZK)
MzUyY2ZkNj